• ZT Zwierzyniacy
     • Ogólnopolski Tygodnia Bibliotek

      17.05.2024

      Z okazji trwającego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, przedszkolaki z grupy 0b odwiedziły dziś Bibliotekę Publiczną aby uczestniczyć w zajęciach pt. "Biblioteka dla najmłodszych". Pani Agnieszka Maciocha przywitała dzieci razem z kotem Tadeuszem, opowiedziała ciekawostki o 📚 oraz przeczytała ciekawą bajeczkę o tym, że każdy jest cudem. Dzieci mogły zwiedzić bibliotekę i poznać kolejny, ciekawy zawód jakim jest zawód bibliotekarza. Bo kto wie, może kiedyś ktoś zostanie bibliotekarzem? Dziękujemy Pani Agnieszce

     • Zabawa z klockami magnetycznymi

      17.05.2024

      Dzieci z grupy 0a w czasie zajęć korzystały z klocków magnetycznych zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Wykonywały ciekawe budowle. Rozwijały motorykę małą, kreatywność, wyobraźnię, cierpliwość. Uczyły się współdziałania i dzielenia się. Zabawa klockami dała dzieciom dużo radości.

     • Crazy Dictation

      12.05.2024

      Dziś klasy piąte przekonały się, że dyktando może mieć naprawdę wiele odsłon- w tym wielu naprawdę zwariowanych 🤪🫨 Pierwsza edycja konkursu z języka angielskiego Crazy Dictation za nami. Zwycięskiej Va gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku szkolnym.

     • Magiczne ogrody

      12.05.2024

      W dniu 9 maja 2024r. uczniowie klasy 2a i 2b uczestniczyli w wycieczce do Magicznych Ogrodów

      "Wyobraź sobie ogród, w którym dzieci mogą poznawać otaczający je świat angażując w to wszystkie zmysły; miejsce, w którym nauka spotyka się z zabawą, gdzie rozkwita dziecięca ciekawość świata..."

      Pogoda oraz humor super, jak widać poniżej.

     • Telefony są uczniom w szkole niepotrzebne

      09.05.2024

      Debata na temat telefonów w szkole za nami. Gratulujemy uczestnikom rzetelnego przygotowania i kulturalnego uczestnictwa w dyskusji. Temat wzbudził wiele pytań i kontrowersji, zarówno propozycja jak i opozycja zaprezentowały rzeczowe i logiczne argumenty. Dziękujemy Loży Ekspertów z Panią Burmistrz Edytą Wolanin, przedstawicielką Rady Rodziców Panią Wiolettą Bindą, Panią Dyrektor Grażyną Kawka oraz Panią Renatą Godzisz i Sabiną Siegiedą.

     • Kolejny sukces naszych piłkarek ręcznych❗️❗️❗️🤾‍♀️

      09.05.2024

      Uczennice klasy VII sportowej wywalczyły II miejsce w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt. 🥈🤗 W dniu 23.02.24r. w Kraśniku odbył się wojewódzki finał rozgrywek Szkolnego Związku Sportowego w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 6 najlepszych zespołów z rejonów województwa lubelskiego: SP Zwierzyniec, SP Lublin, SP Łuków, SP Ryki, SP Chełm, SP Biłgoraj. 🏆 👉Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Herc Anna Bełech Jagoda Paszko Marta Stanibuła Maja Czeryna Lena Pijanowska Maja Szklarz Zuzanna Kikut Gabriela Sykała Anita Policha Sandra Opiekunowie: Jakub Czochra, Milena Czochra Ogromne brawa dla wszystkich zawodniczek👏🤾‍♀️

     • Niedzielna kwesta na rzecz Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych POLA NADZIEI

      09.05.2024

      ,,Pola Nadziei” to żonkilowa akcja, której celem jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na los osób nieuleczalnie chorych oraz pozyskanie funduszy na działalność Hospicjum. Dnia 5 maja 2024r wolontariusze/uczniowie Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu pod opieką Pań: Anny Bołociuch, Aleksandry Oleszkiewicz, Małgorzaty Czochra-Welsyng i Grażyny Padyasek wzięli udział w kweście na rzecz Hospicjum Santa Galla. Kwesty odbyły się przed i po niedzielnych Mszach Świętych przy Kościołach w Zwierzyńcu oraz Kaplicy w Obroczy i w Sochach. Każdy mógł wrzucić do puszki dowolny datek, a w zamian otrzymał wykonany przez wolontariuszy żonkil, który jest symbolem ogólnopolskiej akcji Pola Nadziei. Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli oraz księżom z naszej parafii za pomoc w przeprowadzeniu kwesty oraz datki złożone na ten szczytny cel. Z roku na rok coraz bardziej przekonujemy się, jak ważna jes

     • OGŁOSZENIE

      09.05.2024

      Dnia 6-7 czerwca 2024 r. w naszej szkole będzie organizowana Loteria Fantowa - Kilometry Dobra, z której zyski będą przekazane na potrzeby Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

      W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o przekazanie

      FANTÓW NA LOTERIĘ.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 18.06.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 686040