• „Samorozwój poprzez sztukę”.
      07.04.2022

      W listopadzie w ramach programu Szkoła Myślenia Pozytywnego, nauczyciele przeprowadzili warsztaty „Samorozwój poprzez sztukę”.

      W klasie IIa pod kierunkiem p. Anny Korniluk, uczniowie wypowiadali się co lubią robić najbardziej, czym interesują się, co je wyróżnia spośród innych. W pracy zespołowej dzieci miały za zadanie wykonać fortecę. Po zakończeniu stwierdziły, jak ważna była współpraca, próbowały odpowiedzieć na pytanie czego nauczyło ich to zadanie. Uczniowie szukali również wyjaśnienia i znaczenia słowa sztuka, pokazywali za pomocą pantomimy emocje oraz tworzyli żywe rzeźby.

     • Szkoła pamięta
      11.04.2022

      „Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki odbywająca się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o ludziach, którzy mieszkali, pracowali i walczyli o wolność naszej ojczyzny w Zwierzyńcu i okolicach. To oni współtworzyli kulturę i historię naszego regionu. Nauczyciele i uczniowie naszej szkoły co roku włączają się w działania upamiętniające ludzi ważnych dla historii i kultury naszego regionu.

     • Zajęcia rozwijające zainteresowania
      11.04.2022

      Zabawa w teatr daje wiele radości i rozwija różne talenty! W trakcie zajęć rozwijających zainteresowania teatralne uczniowie klasy 5a pod kierunkiem p. M.Stankiewicz wykonali takie oto postacie. Teraz czas na wymyślenie im ciekawych przygód,napisanie dialogów i już mamy teatrzyk. Weronika, Klaudia, Wiktor, Krystian i Samuel (który nie lubi być fotografowany) są twórczymi uczniami z wyobraźnią. Brawo!

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Poniedziałek 26.09.2022
  • Album fotograficzny

    brak danych