• ZT Zwierzyniacy
     • OBCHODY ŚWIĘTA 3 MAJA

      03.05.2024

      Środowiskowe obchody Święta Konstytucji odbyły się 3 maja. Rozpoczęło je spotkanie przy pomniku na skrzyżowania ulic: Zamojskiej i Biłgorajskiej. Tam wydarzenia z 1791 roku przypomnieli przedstawiciele gminnych władz i zaproszeni goście. Następnie delegacje złożyły pod pomnikiem wieńce i kwiaty. Potem w kościele parafialnym odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczennic szkoły podstawowej. Zaprezentowały one montaż słowno- muzyczny poświęcony Konstytucji 23 Maja. Piątkową uroczystość zakończyła msza święta w intencji ojczyzny.

     • Turniej ekologiczny klas I

      26.04.2024

      Uczniowie kasy I a i I b brali udział w turnieju ekologicznym - Konkurs pełen radości – ekologia na wesoło - przeprowadzonym w nowo otwartej pracowni przyrodniczej. Uczniowie wykazali się podczas gier i zabaw edukacyjnych zdobytą wiedzą przyrodniczą i ekologiczną. Zgodnie współpracowali podczas konkurencji grupowych. Z zaangażowaniem budowali z klocków magnetycznych farmy ekologiczne. Klocki zakupione zostały w ramach programu #laboratoriaprzyszłości.

     • Dzień Ziemi

      22.04.2024

      Dzisiaj mieliśmy przyjemność oglądać przedstawienie z okazji Dnia Ziemi przygotowane przez utalentowanych uczniów naszej szkoły! Z humorem i kreatywnością zwrócili uwagę na ważne kwestie dotyczące ochrony naszej planety. Pokazali nam największe zagrożenia i potrzeby Ziemi. Dzięki takim inicjatywom możemy bardziej świadomie działać na rzecz ochrony środowiska. Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych!

     • Wirtualne strzelanie

      21.04.2024

      Dzięki uprzejmości Dyrekcji Technikum im. Jana Zamoyskiego w Zwierzyńcu dziewczęta z klasy sportowej VI a i V a wraz z nauczycielem wf Edytą Kot uczestniczyły w zajęciach na strzelnicy wirtualnej. Po wstępnym instruktażu przeprowadzonym przez p. Marcina Sztejmera (dziękujemy za poświęcony czas i cierpliwość) dziewczęta rozpoczęły strzelanie treningowe przy użyciu broni krótkiej Glock 19 i karabinka HK 416. Jak się okazało nie było to takie proste zadanie. Nad celnością musimy jeszcze popracować. Zdjęcia wykonane aparatem zakupionym w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości.

     • Dzień Patrona

      19.04.2024

      18 kwietnia społeczność Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny uroczyście obchodziła Dzień Patrona. Uczniowie przyszli na zajęcia w strojach galowych, pełnili wartę honorową w kąciku Patrona, złożyli kwiaty w hołdzie Dzieciom Zamojszczyzny i Róży Zamoyskiej- Aniołowi Dobroci, która uratowała ze zwierzynieckiego obozu przesiedleńczego około 400 dzieci. W holu szkoły można było zapoznać się z gazetką prezentującą symbolikę naszego szkolnego sztandaru. Kulminacyjnym punktem obchodów była akademia w wykonaniu uczniów klas: 6a, 7a, 7b i 8a. Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście oraz rodzice. Nad przebiegiem uroczystości czuwał zespół nauczycieli: p. Małgorzata Czochra-Welsyng, p. Elżbieta Grabowska, p. Iwona Gałecka, p. Mirosław Dziwota, p.Marzena Stankiewicz.

      Relacja fotograficzna sporządzona została przy pomocy sprzętu pozyskanego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości#

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 18.06.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 686050