Strona główna

      • Wakacje
      • Wakacje
      • ZT Zwierzyniacy
          • Praga

            22.06.2026

            Drugi dzień naszej wycieczki upłynął pod znakiem zwiedzania przepięknej Pragi!

            Choć od czasu do czasu towarzyszył nam niewielki deszcz, nie przeszkodziło to w odkrywaniu uroków czeskiej stolicy. Spacerowaliśmy historycznymi uliczkami, podziwialiśmy najważniejsze zabytki i poznawaliśmy niezwykłą historię tego miasta. Praga zachwyciła nas swoją architekturą, atmosferą oraz wyjątkowymi widokami.

            Dobra energia i świetne humory nie opuszczały uczestników przez cały dzień, a drobne opady okazały się jedynie niewielkim dodatkiem do naszej przygody.

          • Skalne Miasto zdobyte! Przed nami Praga!

            22.06.2026

            Skalne Miasto zdobyte! Przed nami Praga!

            Za nami pierwszy dzień pełnej wrażeń wycieczki.

            Po długiej i wyczerpującej podróży dotarliśmy do niezwykłego Skalnego Miasta w Adršpach. Malownicze formacje skalne, urokliwe ścieżki i piękne widoki zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Mimo zmęczenia podróżą nasi uczniowie z zainteresowaniem odkrywali kolejne zakątki tego wyjątkowego miejsca.

            Dopisała również pogoda, dzięki czemu udało się zrobić wiele pięknych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką z wyjazdu.

            Przed nami kolejny dzień pełen atrakcji. Już jutro o świcie wyruszamy do Pragi, by poznać uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic.

            Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w kolejnej relacji!

          • Loteria

            22.06.2026

            ZNAMY JUŻ TERMIN NASZEJ LOTERII FANTOWEJ „KILOMETRY DOBRA”!

            18–19 czerwca 2026 r. Start od godziny 8:00 Cena jednego losu: 10 zł

            Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej charytatywnej loterii fantowej. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup AED automatycznego defibrylatora zewnętrznego, który może uratować ludzkie życie, oraz na wsparcie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

          • Wycieczka

            08.06.2026

            W dniach 1- 2 czerwca uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce w Zatorze, Tyńcu, Krakowie.

            Pierwszego dnia korzystali z atrakcji Energylandii. Drugiego zwiedzili Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Potem odbył się rejs statkiem po Wiśle u podnóża Wzgorza Wawelskiego. Ostatnim punktem podróży było zwiedzanie Starówki w Tarnowie. Bogatsi o nowe doświadczenia uczestnicy wycieczki powrócili do Zwierzyńca.

          • Zdrowe odżywianie - warsztaty

            08.06.2026

            W ostatnich dniach w naszej szkole było wyjątkowo zdrowo, kolorowo i smacznie. W klasach II i III odbyły się warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania prowadzone przez panią dietetyk. Uczniowie w ciekawy i angażujący sposób poznawali zasady zdrowego stylu życia oraz znaczenie świadomych wyborów na co dzień. Nie zabrakło też ciekawostek związanych z jedzeniem i zdrowiem. Największą atrakcją były zajęcia praktyczne. Było kreatywnie, zdrowo i naprawdę pysznie!

          • Dzień Dziecka na Sygnale

            02.06.2026

            Za nami wyjątkowy Dzień Dziecka na Sygnale dzień pełen radości, uśmiechu, emocji i niezapomnianych wrażeń!

            Serdecznie dziękujemy OSP KSRG Zwierzyniec za obecność, ogromne zaangażowanie oraz przygotowanie niezwykle interesujących pokazów i prezentacji. Dzięki Wam dzieci mogły z bliska poznać pracę strażaka, zobaczyć specjalistyczny sprzęt ratowniczy, wóz strażacki oraz uczestniczyć w cennej lekcji bezpieczeństwa.

            Wasza pasja, profesjonalizm i gotowość do dzielenia się wiedzą sprawiły, że ten dzień był dla naszych uczniów prawdziwą przygodą i inspiracją.

            Szczególne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie przepysznych lodów , które były wspaniałym zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia i sprawiły dzieciom ogromną radość.

            Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom oraz uczniom za wspólne tworzenie wyjątkowej atmosfery tego święta.

            To był dzień pełen uśmiechów, pozytywnej energii i pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w naszych sercach.

            Dziękujemy za wspólnie spędzony Dzień Dziecka!

          • Wielki sukces naszych przedszkolaków!

            02.06.2026

            Z ogromną radością informujemy, że dzieci z grupy przedszkolnej odniosły wspaniały sukces w konkursie plastycznym „Róża Zamoyska – Anioł dobroci – dziecięca pamięć o Patronce”, zdobywając I miejsce - Lilia Kuźma oraz ex aequo dwa II miejsca - Ewa Bizior i Agata Sykała.

            Konkurs został zorganizowany przez Szkołę Podstawową Nr 3 im. Róży Zamoyskiej w Szczebrzeszynie z okazji XX rocznicy nadania szkole imienia Róży Zamoyskiej oraz jubileuszu 120-lecia istnienia szkoły. Było to wyjątkowe wydarzenie, które połączyło pielęgnowanie pamięci o Patronce z rozwijaniem dziecięcej kreatywności i talentów artystycznych.

            Róża Zamoyska, nazywana „Aniołem Dobroci”, pozostawiła po sobie niezwykłe świadectwo wrażliwości, odwagi i bezinteresownej pomocy drugiemu człowiekowi. Dzięki udziałowi w konkursie dzieci mogły lepiej poznać jej postać oraz wyrazić poprzez sztukę wartości, które reprezentowała.

            Jesteśmy niezwykle dumni z naszych małych artystów, ich zaangażowania, pomysłowości i talentu. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu. Dziękujemy Organizatorom za przygotowanie tak pięknej inicjatywy, a rodzicom za wsparcie i motywowanie dzieci do rozwijania swoich pasji.

    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Piątek 26.06.2026
    • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

      programie InstaLing dla szkół

      Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

    • Nasza szkoła bierze udział w II edycji ogólnopolskiego projektu "Canva na cały rok szkolny"

    • Album fotograficzny

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 1761649