Strona główna

      • Informujemy, że przyjmujemy zapisy do oddziału przedszkolnego i do klasy I na rok szkolny 2026/27 od 01.03.2026 do 31.03.2026 r.
      • ZT Zwierzyniacy
          • Tydzień profilaktyki

            22.06.2026

            Miniony tydzień upłynął pod hasłem profilaktyki, refleksji nad własnymi wyborami oraz rozwijania umiejętności, które pomagają młodym ludziom podejmować dobre decyzje i budować poczucie własnej wartości.

            W poniedziałek, w ramach Parafiady, odbył się koncert profilaktyczny „Rób to, co kochasz” w rytmie hip-hopu. Naszym wyjątkowym gościem był Arkadiusz Zbozień – Arkadio, raper, autor książek i profilaktyk, który swoją historią, muzyką i energią zainspirował młodzież do odkrywania pasji, rozwijania talentów oraz wytrwałego dążenia do wyznaczonych celów.

            Serdecznie dziękujemy ,,Stowarzyszeniu Wszystko dla Dzieci”, działającemu przy Bazie Przyjaźni, oraz Pani Justynie Kur. Parafiada – święto rodziny w nowej odsłonie – tym razem stała się również przestrzenią wsparcia i inspiracji dla młodzieży.

            Od wtorku do piątku uczniowie uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych prowadzonych przez specjalistów z APE Akademii Profilaktyki i Edukacji z Krakowa. Zajęcia były dostosowane do wieku uczestników i dotyczyły ważnych tematów związanych z relacjami, zdrowiem psychicznym oraz współczesnymi zagrożeniami.

            W programie znalazły się warsztaty:

            „Gadki”

            „Równowaga” – dotyczące uzależnień behawioralnych,

            „Debata” ,

            „Trening asertywności”

            „Rozwaga pomaga".

            Dziękujemy prowadzącym za profesjonalizm, zaangażowanie i cenne wskazówki, a uczniom za aktywny udział w zajęciach.

            Wierzymy, że zdobyta wiedza i umiejętności będą wsparciem w codziennych wyborach i pomogą młodym ludziom z odwagą realizować swoje marzenia.

            Szczególne podziękowania kierujemy również do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zwierzyńcu za sfinansowanie działań profilaktycznych realizowanych w naszej szkole.

          • Wycieczka do Wioski Przygody Frajda w Bliżowie

            22.06.2026

            We wtorek nasze dzielne zerowiaczki wybrały się na pełną wrażeń wycieczkę do Wioski Przygody Frajda w Bliżowie.

            Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, które dostarczyły im niezapomnianych emocji i świetnej zabawy. Przedszkolaki miały okazję korzystać z licznych placów zabaw, pokonywać tory przeszkód, bawić się na tyrolce oraz uczestniczyć w aktywnościach ruchowych na świeżym powietrzu czy występować na scenie w prawdziwych przebraniach jak aktorzy. Nie zabrakło także wspólnych zabaw integracyjnych, w ogromnej piaskownicy i na ścieżkach sensorycznych, które wywołały wiele uśmiechów i radości.

            Pobyt w Wiosce Przygody był doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu, rozwijania sprawności fizycznej oraz budowania relacji z rówieśnikami. Każde dziecko znalazło coś dla siebie i wróciło z wycieczki pełne pozytywnych wrażeń.

            Na zakończenie pełnego atrakcji dnia wszyscy uczestnicy spotkali się przy ognisku. Dzieci z apetytem zjadły ciepłe kiełbaski, a smaczny posiłek był doskonałym zwieńczeniem tej wyjątkowej przygody.

            To był dzień pełen zabawy, śmiechu i niezapomnianych wspomnień!

          • Wrocław

            22.06.2026

            Trzeci i zarazem ostatni dzień naszej wycieczki spędziliśmy we Wrocławiu.

            Choć pogoda ponownie postanowiła wystawić nas na próbę i przez część dnia towarzyszył nam deszcz, nie przeszkodziło to w odkrywaniu uroków jednego z najpiękniejszych polskich miast. Zwiedzaliśmy najciekawsze zakątki Wrocławia, poznawaliśmy jego historię oraz podziwialiśmy zabytkową architekturę.

            Szczególną atrakcją było poszukiwanie słynnych wrocławskich krasnali. Uczniowie z dużym zaangażowaniem wypatrywali kolejnych figurek ukrytych w różnych częściach miasta. To niecodzienne zwiedzanie dostarczyło wielu emocji, uśmiechu i dobrej zabawy.

            Przez trzy dni odwiedziliśmy niezwykłe miejsca – Skalne Miasto w Adršpachu, zachwycającą Pragę oraz tętniący życiem Wrocław. Wycieczka była okazją nie tylko do poznawania nowych miejsc, ale także do wspólnego spędzania czasu, integracji i tworzenia wspomnień, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

            Zmęczeni, ale pełni wrażeń wracamy do domu z bagażem pięknych doświadczeń, setkami zdjęć i mnóstwem miłych wspomnień.

          • Praga

            22.06.2026

            Drugi dzień naszej wycieczki upłynął pod znakiem zwiedzania przepięknej Pragi!

            Choć od czasu do czasu towarzyszył nam niewielki deszcz, nie przeszkodziło to w odkrywaniu uroków czeskiej stolicy. Spacerowaliśmy historycznymi uliczkami, podziwialiśmy najważniejsze zabytki i poznawaliśmy niezwykłą historię tego miasta. Praga zachwyciła nas swoją architekturą, atmosferą oraz wyjątkowymi widokami.

            Dobra energia i świetne humory nie opuszczały uczestników przez cały dzień, a drobne opady okazały się jedynie niewielkim dodatkiem do naszej przygody.

          • Skalne Miasto zdobyte! Przed nami Praga!

            22.06.2026

            Skalne Miasto zdobyte! Przed nami Praga!

            Za nami pierwszy dzień pełnej wrażeń wycieczki.

            Po długiej i wyczerpującej podróży dotarliśmy do niezwykłego Skalnego Miasta w Adršpach. Malownicze formacje skalne, urokliwe ścieżki i piękne widoki zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Mimo zmęczenia podróżą nasi uczniowie z zainteresowaniem odkrywali kolejne zakątki tego wyjątkowego miejsca.

            Dopisała również pogoda, dzięki czemu udało się zrobić wiele pięknych zdjęć, które będą wspaniałą pamiątką z wyjazdu.

            Przed nami kolejny dzień pełen atrakcji. Już jutro o świcie wyruszamy do Pragi, by poznać uroki jednej z najpiękniejszych europejskich stolic.

            Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia w kolejnej relacji!

          • Loteria

            22.06.2026

            ZNAMY JUŻ TERMIN NASZEJ LOTERII FANTOWEJ „KILOMETRY DOBRA”!

            18–19 czerwca 2026 r. Start od godziny 8:00 Cena jednego losu: 10 zł

            Serdecznie zapraszamy do udziału w naszej charytatywnej loterii fantowej. Dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na zakup AED automatycznego defibrylatora zewnętrznego, który może uratować ludzkie życie, oraz na wsparcie Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

          • Wycieczka

            08.06.2026

            W dniach 1- 2 czerwca uczniowie naszej szkoły przebywali na wycieczce w Zatorze, Tyńcu, Krakowie.

            Pierwszego dnia korzystali z atrakcji Energylandii. Drugiego zwiedzili Opactwo Benedyktynów w Tyńcu. Potem odbył się rejs statkiem po Wiśle u podnóża Wzgorza Wawelskiego. Ostatnim punktem podróży było zwiedzanie Starówki w Tarnowie. Bogatsi o nowe doświadczenia uczestnicy wycieczki powrócili do Zwierzyńca.

          • Zdrowe odżywianie - warsztaty

            08.06.2026

            W ostatnich dniach w naszej szkole było wyjątkowo zdrowo, kolorowo i smacznie. W klasach II i III odbyły się warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania prowadzone przez panią dietetyk. Uczniowie w ciekawy i angażujący sposób poznawali zasady zdrowego stylu życia oraz znaczenie świadomych wyborów na co dzień. Nie zabrakło też ciekawostek związanych z jedzeniem i zdrowiem. Największą atrakcją były zajęcia praktyczne. Było kreatywnie, zdrowo i naprawdę pysznie!

          • Dzień Dziecka na Sygnale

            02.06.2026

            Za nami wyjątkowy Dzień Dziecka na Sygnale dzień pełen radości, uśmiechu, emocji i niezapomnianych wrażeń!

            Serdecznie dziękujemy OSP KSRG Zwierzyniec za obecność, ogromne zaangażowanie oraz przygotowanie niezwykle interesujących pokazów i prezentacji. Dzięki Wam dzieci mogły z bliska poznać pracę strażaka, zobaczyć specjalistyczny sprzęt ratowniczy, wóz strażacki oraz uczestniczyć w cennej lekcji bezpieczeństwa.

            Wasza pasja, profesjonalizm i gotowość do dzielenia się wiedzą sprawiły, że ten dzień był dla naszych uczniów prawdziwą przygodą i inspiracją.

            Szczególne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie przepysznych lodów , które były wspaniałym zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia i sprawiły dzieciom ogromną radość.

            Dziękujemy także wszystkim nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom oraz uczniom za wspólne tworzenie wyjątkowej atmosfery tego święta.

            To był dzień pełen uśmiechów, pozytywnej energii i pięknych wspomnień, które na długo pozostaną w naszych sercach.

            Dziękujemy za wspólnie spędzony Dzień Dziecka!

    • Librus Synergia
    • Godziny dzwonków

      Poniedziałek 22.06.2026
    • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

      programie InstaLing dla szkół

      Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

    • Nasza szkoła bierze udział w II edycji ogólnopolskiego projektu "Canva na cały rok szkolny"

    • Album fotograficzny

      • brak danych
    • Liczba wizyt

      liczba odwiedzin: 1753749