• Rocznica bitwy pod Osuchami
      28.06.2022

      Uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu od wielu lat opiekują się mogiłami polskich patriotów na cmentarzu parafialnym, którzy oddali życie za wolność Polski.

      25 czerwca 2022 r. w 78. rocznicę bitwy pod Osuchami uczeń klasy 7a Piotr Adamczyk i nauczycielka historii Irena Staroń zapalili znicz i złożyli wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą śmierć jednego z dowódców, Edwarda Markiewicza „Kaliny”, który poniósł śmierć w wyżej wymienionej bitwie.

     • Piknik Profilaktyczny
      01.06.2022

      Po długiej pandemicznej przerwie w dniu 27 maja 2022r, w naszej szkole odbył się Piknik Profilaktyczny. Imprezę tę otworzyła pani Burmistrz Urszula Kolman oraz pani Sekretarz Edyta Wolanin – przewodnicząca MGKRPA w Zwierzyńcu wraz z panią Dyrektor Grażyną Kawka i panią Wicedyrektor Katarzyną Małyszek, życząc wszystkim uczestnikom dobrej zabawy.

     • „Radość z pomagania 2022”
      03.06.2022

      W dniu 31.05.2022 r. delegacja wolontariuszy z klas 8 pod opieką p. Grażyny Padyasek wzięła udział w imprezie plenerowej ,,Radość z pomagania 2022’’,która odbyła się w parku przy Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Uczniowie mieli okazję wziąć udział w grach, zabawach oraz konkurencjach sportowych. Główną atrakcją spotkania było wesołe miasteczko, czyli zjeżdżalnie i trampoliny. Czas umilał przygotowany grill, słodki poczęstunek oraz lody. Dla wielbicieli zwierząt była możliwość zobaczenia mini zoo.

     • Laureat konkursu informatycznego
      23.05.2022

      21 kwietnia 2022 r. uczniowie klas ósmych szkół podstawowych województwa lubelskiego przystąpili do sprawdzenia swojej wiedzy i umiejętności podczas VII Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Informatycznej „USER”. Konkurs organizował Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie

      Honorowy Patronat nad konkursem objęli:

     • Wizyta klasy 5b w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym
      19.05.2022

      17 maja klasa 5b odwiedziła Bałtowski Kompleks Turystyczny. Wraz z piękną pogodą przy wejściu przywitał nas Dinuś – maskotka obiektu.

      Zabawę dzieci zaczęły od wizyty w wiosce czarownic czyli kobiet wiedzących – Sabatówce. Tunel odwagi, czary mary, latanie na miotle i miłe rozmowy z czarownicą Hogatą – to atarakcje tego niezwykłego miejsca. W podwodnym świecie Oceanarium piątoklasiści zajrzeli w oczy prehistorycznym potworom, następnie w Juraparku spotkali około 100 modeli dinozaurów naturalnej wielkości. Z ciekawej opowieści przewodnika dowiedzieli się wielu ciekawostek na temat życia tych niezwykłych zwierząt.

     • Wycieczka do Chełma klas 4
      23.05.2022

      9 maja korzystając z pięknej pogody najpierw zwiedziliśmy chełmską starówkę, wspięliśmy się Górę Chełmską by podziwiać piękną bazylikę, a następnie spędziliśmy godzinę w kredowych podziemiach.

      Pełni wrażeń po wizycie u ducha Bielucha odpoczęliśmy w aquaparku. Kolejnym punktem programu były warsztaty pizzy - już wiemy, że samodzielnie przygotowana pizza smakuje najlepiej.

     • "Gry i zabawy sposobem na nudę"
      10.05.2022

      „Gry i zabawy sposobem na nudę!”. Pod takim hasłem 5 maja 2022 r. w naszej szkole odbyły się zawody rekreacyjno – sportowe dla uczniów klas drugich.Zawody rozpoczęły się od uroczystej prezentacji drużyn i otwarcia imprezy przez p. dyr. Grażynę Kawkę.

      Po części oficjalnej przyszedł czas na sportową rywalizację.

     • Ultra Roztocze
      28.06.2022

      14 maja 2022 r. wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu, pod opieką pani Ireny Staroń, pomagali kolejny raz przy organizacji rajdu Ultra Roztocze.

     • Uroczyste podsumowanie projektu „Piramida Cheopsa”
      28.04.2022

      25 kwietnia 2022 roku w Technikum im. Jana Zamoyskiego odbyło się uroczyste podsumowanie projektu „Piramida Cheopsa” w którym brali udział nasi uczniowie. Spotkanie rozpoczęło się na sali gimnastycznej, gdzie zebraną młodzież oraz gości powitał Dyrektor Technikum Waldemar Gardiasz. Realizacja tego projektu składała się z kilku etapów: spotkania organizacyjnego prezentującego założenia projektu oraz cyklu spotkań, które pokazywały zastosowanie i wykorzystanie w nauczaniu programu GeoGebra. W finałowym etapie udział wzięło łącznie 25 nauczycieli z różnych szkół naszego województwa.

     • "Mistrz komputera"
      27.04.2022

      29.03.2022 r. odbył się Finał XIII Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA".105 uczniów z 56 szkół podstawowych z całego województwa rozwiązywało zadania na platformie Moodle LSCDN.

      Konkurs został objęty patronatem naukowym:

      • Rektora Politechniki Lubelskiej Pana prof. dr hab. inż. Zbigniewa Patera
      • Rektora Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji Pana dr Makarego Stasiaka
     • Wycieczka do Rzeszowa
      11.04.2022

      7 kwietnia klasa VB spędziła piękny słoneczny czwartek w Rzeszowie. Dzień rozpoczęliśmy od zajęć sportowych w parku trampolin. Pod okiem animatora uczniowie rywalizowali, bawili się, rozwijali swoją formę fizyczną. Po posiłku udaliśmy się do Rzeszowskich Piwnic. Pod staromiejskim Rynkiem dzieci spędziły półtorej godziny zwiedzając interaktywnie trasę, na której czekały liczne zadania i zagadki. Unikatowa ekspozycja multimedialna przeniosła uczestników do dawnego Rzeszowa. Filmy, animacje i ciekawa opowieść przewodnika pozwoliły poznać historię i legendy związane z miastem i jego mieszkańcami. Dzieci dowiedziały się co wspólnego z Rzeszowem mają ropuchy, gdzie i po co podróżował Jan Pakosławic, kim była okienniczka … i wiele innych ciekawostek.

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Środa 08.02.2023
  • Album fotograficzny

    brak danych