• ZT Zwierzyniacy
     • We włoskim stylu

      27.11.2023

      Pizza to nie tylko potrawa; to wyraz kultury, pasji i kulinarnego rzemiosła, łączący w sobie smaki i aromaty z całego świata. Danie, które kojarzy się z włoską kuchnią i zdobyło serca ludzi na całym świecie zagościło na zajęciach kulinarno-fotograficznych w klasie 5b.

     • Kartki świąteczne

      27.11.2023

      Tradycją w naszej szkole stało się wykonywanie kartek świątecznych pod koniec listopada. Przeznaczone są dla nauczycieli emerytów oraz zaprzyjaźnionych instytucji. Dzieci przebywające po lekcjach w świetlicy szkolnej włączyły się do akcji i pod kierunkiem nauczycielek wykonywały kartki świąteczne.

     • Dzień Pluszowego Misia

      26.11.2023

      Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo " czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!" I właśnie z takim przesłaniem dzieci z oddziału przedszkolnego 0b w piątek uczciły kolejną rocznicę powstania ukochanej maskotki. Tego dnia wszyscy mogli przynieść swoje ulubione pluszaki. Dzieci poznały historię pluszowego niedźwiadka🐻🐼 kolorowały obrazki, rozwiązywały zagadki i układały misiowe 🐼🐻‍❄ puzzle. Przedszkolaki oglądały bajki o Misiach, tych znanych i nieznanych, a na koniec wykonały maski małych misiów 🐻🐻, w których prezentowały się bardzo uroczo. Misiowy dzień upłynął w bardzo miłej i wesołej atmosferze.

     • Integracyjny Festyn Sportowy

      26.11.2023

      Integracyjny Festyn Sportowy zorganizowany dla uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały klasy sportowe 6a oraz 7b. Program imprezy obfitował w różnorodność zabaw i konkurencji ⚽️🏑🎾. Sportowa rywalizacja prowadzona była z podziałem na grupy młodsze i starsze wiekowo👨‍👨‍👧‍👧👭. Reprezentacja klasy 6 zdobyła II oraz Vlll miejsce, natomiast starsi koledzy i koleżanki zajęli odpowiednio V i VIII miejsce. 👉Jak było... ? Wesoło, gwarnie i sportowo ☺️🙂! Młodzież biorąca udział w festynie otrzymała zestawy słodyczy 🍭🍩🍬 oraz po zakończonym turnieju każdy mógł skosztować pizzę 🍕😋 👉Realizatorem imprezy był Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w Zamościu.

     • „Mała książka – wielki człowiek”

      24.11.2023

      Uczniowie klas pierwszych otrzymali Wyprawki Czytelnicze w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. W bibliotece szkolnej każdemu uczniowi uroczyście wręczono książkę Justyny Bednarek „Wnuczka antykwariusza” do wspólnego czytania z rodzicami, opiekunami lub rodzeństwem. Dla rodziców przygotowany został poradnik mówiący o korzyściach wynikających ze wspólnego rodzinnego czytania. Wierzymy, że prezenty książkowe pomogą dzieciom rozbudzić zainteresowania czytelnicze oraz miłość do książek.

     • Podsumowanie Tygodnia Tolerancji

      24.11.2023

      Podsumowaniem Tygodnia Tolerancji była wystawa plakatów podczas tworzenia, których uczniowie mieli okazję postawić na integrację, współpracę w grupie i dobrą zabawę (efekty są rewelacyjne 😉). Stworzyliśmy wspólnie Drzewo Tolerancji. Wszyscy są zgodni co do tego, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i akceptację, niezależnie od jego pochodzenia, kultury, religii czy wyglądu. Mamy nadzieję, że to wydarzenie zagości na stałe w harmonogramie naszej szkoły. Zwraca ono bowiem szczególną uwagę na to, jak ważne są to wartości i jak bardzo budują one pozytywną atmosferę w szkolnej społeczności. Z drugiej strony pamiętajmy, że bycie tolerancyjnym czy życzliwym nigdy nie wychodzi z mody i obowiązuje przez cały rok. 😉 A już jutro rozstrzygnięcie konkursów. 😃🥳🎉

     • III miejsce w XVIII edycji konkursu historycznego

      22.11.2023

      21.11 2023 r uczniowie klas VII: Maja Pijanowska, Zuzanna Szklarz i Maciej Dziadosz uczestniczyli w XVIII edycji konkursu historycznego DLA UCZNIÓW SZKÓŁ: PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH REGIONU ZAMOJSKIEGO Temat :Akcja wysiedleńczo - osadnicza na Zamojszczyźnie w latach 1942 – 1943. Ko nkurs Konkurs przeprowadzony został w ZESPOLE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH NR 4 IM. DZIECI ZAMOJSZCZYZNY w ZAMOŚCIU. Zuzanna Szklarz wywalczyła III miejsce w kategorii szkół podstawowych. Gratulujemy Zuzi sukcesu.

     • Pomoc dla bezdomnych zwierząt

      22.11.2023

      Uwaga, uwaga! Mikołajki tuż, tuż a Ty ciągle nie masz pomysłu na prezent dla kogoś bliskiego? Szkolny Klub Wolontariusza ma dla Ciebie propozycję!

      Coś co na pewno przyda się w każdym domu, a przy okazji można zrobić coś dobrego! Za jedyne 25zł będziesz mógł kupić piękny kalendarz ścienny na rok 2024. Wolontariusze z kalendarzami staną przy drzwiach wejściowych z obu stron szkoły przed czwartkową zabawą andrzejkową. Cały dochód ze sprzedaży zasili konto Foondacja Felis . Fundacja ta walczy z bezdomnością zwierząt w naszym regionie. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji

  • Librus Synergia
  • Godziny dzwonków

   Wtorek 18.06.2024
  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim

   programie InstaLing dla szkół

   Insta.Ling - skuteczna nauka słówek

  • Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie

   Twoje Dane Twoja Sprawa

  • Album fotograficzny

    brak danych
  • Liczba wizyt

   liczba odwiedzin: 686072