• "Gry i zabawy sposobem na nudę"

„Gry i zabawy sposobem na nudę!”. Pod takim hasłem 5 maja 2022 r. w naszej szkole odbyły się zawody rekreacyjno – sportowe dla uczniów klas drugich.Zawody rozpoczęły się od uroczystej prezentacji drużyn i otwarcia imprezy przez p. dyr. Grażynę Kawkę.

Po części oficjalnej przyszedł czas na sportową rywalizację.

Na uczniów czekało 13 zabaw ruchowych, układanie puzzli oraz sprawdzian z wiedzy o sporcie.

Wszyscy bawili się znakomicie. W zawodach nie było ani wygranych, ani przegranych. Najważniejsza była dobra zabawa, radość i uśmiech, który towarzyszył wszystkim od początku do końca imprezy.

Dopełnieniem całości były nagrody. Na zakończenie imprezy wszystkim uczestnikom zostały wręczone przez p. wicedyrektor Katarzynę Małyszek pamiątkowe dyplomy i medale a na ręce wychowawczyń wręczono puchary i słodycze.

Organizatorem imprezy była p. Edyta Kot, której pomagały uczennice klasy VIII a – Kasia, Gabrysia, Milena, Amelka Cz., Amelka W., Maja i Natalia.

Oto kilka migawek z imprezy.

• Mistrzostwa Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Dnia 27 kwietnia 2022 r. UKS Jutrzenka był organizatorem Mistrzostw Szkoły w Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców.

Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych kl. IV – VI i kl. VII – VIII.

W kategorii klas IV – VI w grupie chłopców I miejsce zajął Aleksander Dziwota kl. IV b.

W kategorii kl. VII – VIII w grupie dziewcząt I miejsce zajęła Martyna Jamroz, II miejsce – Gabriela Grzyb, natomiast miejsce III zajęła Katarzyna Cielica(wszystkie uczennice z kl. VIII a).

W grupie chłopców najlepszy okazał się Mikołaj Godzisz(kl. VIII a), II miejsce zajął Błażej Kur(kl. VIII a), natomiast miejsce III przypadło Bartłomiejowi Kowalczukowi z kl. VIII c.

Za zajęcie miejsc I – III uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i medale.

Organizatorem i sędzią zawodów była Edyta Kot i Dorota Gałka.