• WYMIANA MŁODZIEŻY

     W dniach 18-27 września grupa młodzieży z naszej szkoły uczestniczyła po raz kolejny w wymianie pomiędzy naszą szkołą i Herman-Merz-Schule w Ilshofen. Program dwudziestego trzeciego już spotkania był bardzo ciekawy. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach integracyjnych w szkole, mieli możliwość zobaczenia lekcji, brali udział w geocaching czyli zabawie w poszukiwanie skarbów za pomocą odbiornika GPS po okolicach Ilshofen. W sobotę wszyscy świetnie bawili się na dyskotece połączonej ze wspólnym wypiekaniem pizzy. W poniedziałek odwiedziliśmy przepiękne ogrody Bunga w Heilbronn, a we wtorek mieliśmy okazję zwiedzić w pełni zautomatyzowaną fabrykę Audi. Program naszego wyjazdu zamknęła wycieczka po urokliwym miasteczku Schwäbisch Hall. Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z naszego wyjazdu. Wymiana byłaby niemożliwa gdyby nie wsparcie fundacji Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, za które pięknie dziękujemy https://www.pnwm.org/.

          

       

       

       

       

       

       

      

      

   • Obóz językowy International Village

    W dniach 9.06-15.06 dziewięcioro uczniów z naszej szkoły wzięło udział w obozie językowym International Villagena Słowacji. Celem pobytu na obozie była nie tylko nauka języka angielskiego, ale także nawiązanie międzynarodowych przyjaźni i poznanie obcych kultur. W obozie wzięło udział ponad 100 młodych ludzi z Litwy, Łotwy, Mołdawii, Turcji i nasza wspaniała dziewiątka.

    I chociaż program zapewniał intensywne zajęcia od 9.00 do 23,30 to nikt nie narzekał bo z drużyną Super Teachers nie dało się nudzić. Mamy nadzieję, że za rok znów się spotkamy.