• W dniu 6-7 grudnia 2022r. odbył się w naszej szkole Mikołajkowy Kiermasz Ciast – charytatywna impreza, której celem jest zebranie funduszy na stypendia dla uczniów z naszej szkoły, we współpracy z Fundacją Fundusz Lokalny Ziemii Biłgorajskiej.

     Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu od samego rana przygotowywali stoły, obrusy, talerzyki. Wszystkie słodkie wypieki zostały poporcjowane oraz ustawione w holu szkoły oraz w świetlicy. Od godz. 9 rano rozpoczęła się sprzedaż. Uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły chętnie odwiedzali słodkie stoiska.

     W drugim dniu kiermaszu wolontariusze oraz  uczniowie stypendyści wrazz opiekunami udali się ze słodkimi wypiekami do Urzedu Miejskiego w Zwierzyńcu. Zabawa i humory w tych dniach były doskonałe, a sprzedaż cieszyła się dużym zainteresowaniem. Udało się uzbierać kwotę 2600,00 zł, która zostanie przekazana na stypendia dla uczniów SP w Zwierzyńcu.

     Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować kiermasz oraz tym, którzy zakupili słodkosci dostarczone przez Cukiernię Marcyś.

   • Wolontariusze / uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu przygotowali w świetlicy świąteczną ściankę do zdjęć w ramach Laboratorium Przyszłości.

    Serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli, rodziców oraz pracowników szkoły do zrobienia zdjęć.