Sukcesy uczniów

Osiągnięcia uczniów SF w Wywłoczce

w roku szkolnym 2015/2016

Konkurs plastyczny organizowany przez Roztoczański Park Narodowy „Śladami Aleksandry Wachniewskiej malarki i orędowniczki ochrony przyrody Roztocza – Bioróżnorodność Roztoczańskiego Parku Narodowego – grzyby, rośliny, zwierzęta  nagrody i wyróżnienia: Adrian Linda, Wojtek Ochmański, Konrad Kalinowski, Tomasz Kilarski, Oliwia Szczepanek, Klaudia Antosz.

Przygotowanie: Katarzyna Rodzik, Elżbieta Grabowska

 Konkurs plastyczny „Interpretacja utworów Henryka Sienkiewicza” organizowanym przez Szkołę Podstawową w Szczebrzeszynie Wojciech Ochmański i Kacper Kowalczyk zajęli III miejsce, każdy w swojej kategorii.

Przygotowanie: Katarzyna Rodzik, Ewa Bednarz

 Wojewódzki konkurs plastyczny „Bezpiecznie na drodze”  nagrodzono prace Kacpra Kowalczyka, Konrada Kalinowskiego i Kingi Panuciak, wszyscy uczniowie z klasy IV.

Przygotowanie: Elżbieta Grabowska

 Gminny konkurs plastyczny „Ozdoba świąteczna” – I miejsce Kacper Kowalczyk, II miejsce Tomasz Kilarski, wyróżnienie Katarzyna Wawryk

Przygotowanie: Elżbieta Grabowska

 Gminny Konkursie ,,Kalendarz adwentowy’’ –  Klaudia Antosz zajęła II miejsce

 Przegląd kolęd i pastorałek odbywający się w Krasnobrodzie i w Szczebrzeszynie.

W dwu kategoriach: kl. I–III Oliwia Stropek, Weronika Olczyk, Maja Popławska, kl.IV-VI Jessica Kur, Klaudia Antosz, Agnieszka Maciocha, Aleksandra Panas. Każda z grup zajęła III miejsce w swojej kategorii, zarówno w Krasnobrodzie jak i w Szczebrzeszynie.

Przygotowanie: Ewa Bednarz

 Gminny konkurs plastyczny „Kartka świąteczna” – II miejsce w kategorii kl. I-III Karol Budzyński, w kategorii kl. IV-VI – I miejsce Kacper Kowalczyk, III miejsce Patryk Swędra, wyróżnienie Ewelina Kociuba

Przygotowanie: Ewa Bednarz, Elżbieta Grabowska

 XIV Powiatowy Konkurs Twórczości „Moja Mała Ojczyzna”, w konkursie piosenki w kategorii klas I-III wyróżnienie Oliwia Stropek i Weronika Olczyk z kl.I.

Przygotowanie: Ewa Bednarz

 XV Konkurs klas V „Ekologiczne potyczki” konkurs wiedzy organizowanego przez Szkołę Podstawową w Zwierzyńcu – I miejsce kl.V (Magdalena Kilarska, Zuzanna Kapuśniak, Agnieszka Swędra, Anna Terejko, Ewelina Kociuba)

Przygotowanie: Dorota Grodowicz

 „Wiosenne spotkanie z Henrykiem Sienkiewiczem i jego poezją” w Krasnobrodzie – Agnieszka Swędra wyróżnienie w konkursie recytatorskim

Przygotowanie: Beata Prus

 Międzyszkolny Konkurs plastyczny „Dbam o higienę jamy ustnej” Adrian Linda z kl.I zajął II miejsce.

Przygotowanie: Katarzyna Rodzik

 Projekt dla klas IV ,,W świecie baśni’’ Konrad Kalinowski zajął I miejsce w konkursie na najładniejszy komiks, Jessica Kur i Kacper Kowalczyk zajęli dwa równorzędne I miejsca w konkursie na najładniejsze przebranie baśniowe. Zespół w składzie: Kinga Panuciak, Kacper Kowalczyk, Konrad Kalinowski i Kacper Kowalczyk zajął  I miejsce w konkursie na najładniejszą grę planszową.

Przygotowanie: Beata Prus

 Gminny Konkurs języka niemieckiego II miejsce Agnieszka Maciocha, III miejsce Aleksandra Panas.

Przygotowanie: Joanna Bojda

 

„Roztocze malowane – kapliczki przydrożne jako świadkowie naszej historii” – konkurs plastyczny organizowany przez Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych, wyróżnienie uczniowie kl.I Adrian Linda i Weronika Olczyk, z kl.II Maja Popławska.

Przygotowanie: Katarzyna Rodzik, Ewa Bednarz

 

Gminny Konkurs Pięknego Czytania Słowem zachwycamy – Eliza Maciocha – laureatka w kategorii kl. II

Przygotowanie: Ewa Bednarz

 

Konkurs ortograficzny „As ortografii” –III miejsce Eliza Maciocha

Przygotowanie: Ewa Bednarz

 

Szkolny Konkurs wiedzy i plastyczny „Jak się uczyć i odrabiać prace domowe?”, w kategorii klas I-III – III miejsce Adrian Linda z kl.I i Karol Budzyński z kl.II, w kategorii klas IV-VI – III miejsce Kinga Panuciak z kl.IV i Zuzanna Kapuśniak z kl.V, II miejsce Agnieszka Maciocha z kl.VI

Przygotowanie: Katarzyna Rodzik, Ewa Bednarz, Beata Prus, Dorota Grodowicz

 

 

Osiągnięcia sportowe

Adrian Antosz

– I miejsce w województwie „Skrzatów” w tenisie stołowym

 

Klaudia Antosz

– I m na 300 m, I m w rzucie piłeczką palantową (2x), II miejsce w skoku w dal;

– II m w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego LZS w tenisie stołowym;

– IV m w Drużynowych Mistrzostwach w tenisie stołowym na szczeblu powiatu

– I miejsce w Powiatowych Igrzyskach w mini piłce ręcznej dziewcząt – Królowa Strzelców;

– II miejsce w Rejonowych Mistrzostwach w mini piłce ręcznej;

– IV miejsce w Powiatowych Biegach Przełajowych;

– I miejsce w rzucie piłeczką palantową;

– V miejsce na dystansie 600 m w Ogólnopolskim Biegu wokół Twierdzy Zamość

– II miejsce w biegu na 300 m w Finale Czwartków Lekkoatletycznych.

 

Aleksandra Panas

– IV miejsce w powiecie w Drużynowych Mistrzostwach w tenisie stołowym

 Agnieszka Swędra – w Czwartkach lekkoatletycznych

– II miejsce w biegu na 60 m,

– III – w skoku w dal,

– II miejsce w biegu na 300 m

 

Zuzanna Kapuśniak – w Czwartkach lekkoatletycznych;

– II i III miejsce w rzucie piłeczką palantową

 

Joanna Panas

– I miejsce w indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego LZS w tenisie stołowym;

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego LZS w tenisie stołowym w grze podwójnej.

 Jessica Kur

– I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zamojskiego LZS w tenisie stołowym w grze podwójnej.

 

Katarzyna Wawryk

– III miejsce w biegu na 300 m w Czwartkach lekkoatletycznych

 

Przygotowanie: Dorota Gałka

 

 

 

Zespół Gwiazdeczki kl. I-III w składzie: Oliwia Stropek, Maja Popławska i Weronika Olczyk oraz zespół Rozśpiewani kolędnicy kl. IV-VI w składzie Jessica Kur, Agnieszka Maciocha, Klaudia Anrosz i Aleksandra Panas. Oba zespoły wyśpiewały III miejsca w:

Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez MDK w Szczebrzeszynie

Regionalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, którego organizatorem jest Zespół Szkół przy Sanatorium Rehabilitacyjnym w Krasnobrodzie.

Opiekun Ewa Bednarz.

 Międzyszkolny konkurs plastyczny ,,Plastyczna interpretacja utworów Henryka Sienkiewicza” organizowanym przez SP Szczebrzeszyn w kategorii klas I-III:

III miejsce Wojciech Ochmański kl. I, a w kategorii klas IV-VI:

III miejsce Kowalczyk Kacper kl. IV                                              Opiekun: Bednarz Ewa

 

Konkurs Bezpieczni na drodze organizowany przez WORD-

Kaninowski Konrad-praca w kalendarzu

Kowalczyk Kacper

Panuciak Kinga

Opiekun: Elżbieta Grabowska