Konkurs historyczno – plastyczny „Kartka pocztowa na 100-lecie Niepodległej z życzeniami dla Ojczyzny”

         Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowania historią Polski, w tym przypomnienie historycznych wydarzeń związanych z przeszłością naszego kraju, umiejętność redagowania prostych życzeń, a także zachęcenie uczniów do włączenia się w jubileuszowe obchody związane ze 100-leciem odzyskania niepodległości przez Polskę.

Na konkurs napłynęło 97 prac.

Komisja w składzie: Małgorzata Marcola, Grażyna Padyasek, Małgorzata Czochra-Welsyng, Iwona Gałecka przyznała nastepujące nagrody i wyróżnienia:

1. kategoria klasy I-III

I miejsce Kornelia Balicka  klasa I a SP w Zwierzyńcu

II miejsce Justyna Zawiślak lat 9 Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu

III miejsce  Elżbieta Wasąg klasa I a SP w Zwierzyńcu

wyróżnienia:

Antoni Szpyra klasa I a SP w Zwierzyńcu,

Krystyna Łuczycka klasa I a SP w Zwierzyńcu,

Magdalena Krawczuk lat 10, MDK im. Kornela Makuszyńskiego  w Zamościu,

2. kategoria klasy IV-VI

I miejsce Mikołaj Łosiewicz klasa IV b SP Zwierzyniec

I miejsce Jakub Złotnik klasa IV b SP Wierzba

II miejsce Julia Misiarz klasa V c SP Zwierzyniec,

II miejsce Amelia Ziomka klasa Vc SP Zwierzyniec,

III miejsce Zuzanna Tydzlowiec klasa V SP Michalów,

III miejsce Oliwia Skowrońska

wyróżnienia:

Piotr Bałakut klasa VI SP Michalów

Melania Molas klasa VI a Wierzba,

Gabriel Bekier klasa IV b SP Zwierzyniec,

Blanka Roczeń klasa IV c, SP Zwierzyniec,

Bartosz Roczeń klasa V c, SP Zwierzyniec,

Dominika Koczułap klasa IV c, Zwierzyniec,

Blanka Zaręba klasa IV b, Zwierzyniec,

Katarzyna Kowal klasa IV a, Zwierzyniec,

Magdalena Bartnik klasa IV a, SP Zwierzyniec,

Jakub Olejko klasa IV a, SP Zwierzyniec,

Magdalena Fajfer klasa IV a SP Zwierzyniec,

 Kategoria klasy VII, VIII, III gimnazjum,

I miejsce Adriana Sidor klasa VII a SP Wierzba,

I miejsce Oliwia Zub klasa VII MDK im Kornela Makuszyńskiego

w Zamościu,

II miejsce Kacper Kowalczyk klasa VII a SP Zwierzyniec,

II miejsce Julia Sienkiewicz klasa IIIa Gimnazjum Stary Zamość,

III miejsce Oliwer Kobielarz klasa VII Łaszczów,

III miejsce Mateusz Krawczyk klasa VII Łaszczówka,

wyróżnienia:

Wiktoria Padyasek klasa VIIa SP Zwierzyniec,

Katarzyna Stadnik klasa IIIb Gimnazjum  Stary Zamość,

Emilia Lal klasa III a Gimnazjum  Stary Zamość,

Daria Gontarz klasa III Gimnazjum Krasnobród,

Maja Nędzyńska klasa III Gimnazjum Krasnobród,

Wiktoria Wiatrzyka klasa III Gimnazjum Krasnobród,

Julia Deryło klasa III Gimnazjum Krasnobród,