Informacja

Drodzy Rodzice i Uczniowie,

Jak zapewne wszyscy już wiedzą że rozpoczęliśmy oficjalnie zdalne nauczanie.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że Librus nie podołał obciążeniom co utrudniło pracę i nam i Wam. Niestety na pewne rzeczy nie mamy wpływu i musimy się wykazać cierpliwością .
Aby ułatwić dzieciom pracę, zdecydowaliśmy, że wszystkie prace domowe będą zadawane przez moduł „zadania domowe” (ikonka w prawym, górnym rogu). Wszystkie zadania pojawią się do godziny 11.00 ( o ile Librus będzie współpracował.
Mamy obowiązek również sprawdzać obecność na zdalnym nauczaniu dlatego wychowawca będzie codziennie wysłał wiadomość do swojej klasy. Treść wiadomości może dotyczyć spraw organizacyjnych, wychowawczych lub tylko potwierdzać obecność. Aby wykazać swoją obecność i zapoznanie się z zadaniami do pracy uczeń MUSI otworzyć tą wiadomość. Otworzenie wiadomości będzie możliwe tylko z konta ucznia, dlatego tak ważne jest aby wszyscy uczniowie mieli do niego dostęp (oczywiście uczniom klas młodszych może pomóc rodzic, ale także powinien wtedy zalogować się przez konto ucznia). W związku z tym prosimy o telefoniczne zgłaszanie jeśli ktoś nie ma danych do konta ucznia.
Frekwencja będzie wpisywana w następnym dniu więc godzina logowania nie jest istotna.
Wierzymy, że wspólnymi siłami i obopólną wyrozumiałością poradzimy sobie jakoś w tej trudnej sytuacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.