Miesięczne archiwum: Marzec 2015

DZIEŃ WIOSNY

W piątek 20.03.2015r. uczniowie klas 0-III wesoło powitali wiosnę.    Dzieci  z oddziału przedszkolnego zaprezentowały scenkę pt. ,,Zwiastuny wiosny”   i zaśpiewały piosenkę pt ,,Wiosna”.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania DZIEŃ WIOSNY została wyłączona

Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie każdy wymaga!”

12 marca w Krasnobrodzkim Domu Kultury, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w XVII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2014/2015 w którym Weronika Gałan z kl. VIa otrzymała III miejsce.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Konkurs plastyczny „Bezpieczeństwo i rozwaga- tego od Ciebie każdy wymaga!” została wyłączona

Finał konkursu kaligraficznego

Dnia 7 marca odbył się finał konkursu kaligraficznego organizowanego przez Centrum Kultury i Bibliotekę Publiczną w Zwierzyńcu. Tytuł MISTRZA KALIGRAFII uzyskał uczeń klasy IV a Szkoły Podstawowej w Zwierzyńcu –  Arkadiusz Choma.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Finał konkursu kaligraficznego została wyłączona

Wyniki II etapu konkursu „Mistrz Komputera”

II etap VI-ego Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA” odbył się 04.03.2015r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Lublinie.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Wyniki II etapu konkursu „Mistrz Komputera” została wyłączona

Zakończenie konkursów przedmiotowych

Uczeń kl. VI a Michał Kwieciński został laureatem konkursu przedmiotowego z matematyki (opiekun Mirosław Dziwota) organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania Zakończenie konkursów przedmiotowych została wyłączona