Miesięczne archiwum: Luty 2014

Zebranie z rodzicami

Dnia 27.02.2014 r. (czwartek) o godz. 1700 w sali gimnastycznej szkoły odbędzie się nadzwyczajne zebranie z rodzicami/opiekunami prawnymi ze względu na zaistniałe w ubiegłym tygodniu wydarzenia związane z bezpieczeństwem uczniów.  Obecność obowiązkowa. Dyrekcja

Opublikowano 2013/2014, Ogłoszenia, Zwierzyniec | Możliwość komentowania Zebranie z rodzicami została wyłączona

Profilaktyka uzależnień

21 lutego 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie z p. Teresą Harkot z Ośrodka Interwencji Kryzysowej na temat ,,Profilaktyka uzależnień – toksykomania”.

Opublikowano 2013/2014, Aktualności, Zwierzyniec | Możliwość komentowania Profilaktyka uzależnień została wyłączona

Zabawa Choinkowa

Jak w każdym roku , w okresie Karnawału bawiliśmy się na Zabawie Choinkowej, która odbyła się 18 lutego 2014 r. Dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III bawiły się pod kierunkiem swoich nauczycielek.

Opublikowano 2013/2014, Aktualności, SU, Zwierzyniec | Możliwość komentowania Zabawa Choinkowa została wyłączona

Uroczystość w klasie II „b” z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka

11 lutego 2014 r. w klasie II „b” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: babcie, dziadkowie, rodzice z małymi dziećmi oraz pani dyrektor Grażyna Kawka.

Opublikowano 2013/2014, Zwierzyniec | Możliwość komentowania Uroczystość w klasie II „b” z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka została wyłączona

„Zdrowe odżywianie”

13 lutego odwiedziła nas p. Teresa Harkot – edukator zewnętrzny z Ośrodka Interwencji Kryzysowej. Pani pielęgniarka przeprowadziła zajęcia w klasie I a, I b i III a na  temat „Zdrowe odżywianie”.

Opublikowano Aktualności | Możliwość komentowania „Zdrowe odżywianie” została wyłączona